آخرین اخبار تخصصی سلامت و پزشکی

جدیدترین اخبار پزشکی را در این صفحه جستجو کنید

تاثیر استروئید بر بیماری ام اس ( بخش دوم)

چه گروهی باید از استروئیدها استفاده کنند؟

اغلب اوقات استروئیدها، برای بیماران دارای نشانه های حاد بیماری ام اس (MS) تجویز می گردد. درمان استروئیدی به بیماران ام اس کمک می‌کند تا نشانه های حاد مرحلهٔ فعال بیماری آن‌ها بهبود یابد.

هرچند، استروئیدها تأثیر عمیق یا طولانی‌مدت بر درمان کلی بیماری ام اس (MS) ندارند. بنابراین، در جامهۀ پزشکی درمان استروئیدی را درمان اولیه بیماری ام اس(MS) تلقی نمی‌کنند.

در اغلب اوقات نشانه های بیماری ام اس (MS) در مرحلهٔ فعال، ، به‌خودی‌خود و به‌تدریج بهبود می یابد. تمام افرادی که در مرحلهٔ فعال بیماری ام اس (MS) قرار دارند الزاما به گزینۀ درمانی استروئیدها نیاز ندارند. و به طور قطع و یقین، تشخیص روش درمانی بیماری ام اس (MS) با استروئیدها ، در اختیار پزشک مربوطه است.

[ بازدید : 49 ]


ادامه مطلب

[ دوشنبه 26 آبان 1399 ] 12:45 ] [ Nutty_Domination ]

[ ]

تاثیر استروئید بر بیماری ام اس ( بخش اول)

بیماری ام اس (MS) با هجوم به پوشش حفاظتی پیرامونی سیستم عصبی ، عامل بروز یک ناتوانی ملال آور در زندگی افراد است. این بیماری اغلب دوره‌هایی با عوارض شدید یا مرحلهٔ فعال را در پی دارد که مراحل فعال ممکن است با گذشت زمان و پیشرفت شرایط بیشتر تکرار شوند.

تاثیراستروئید بر بیماری ام اس : هرآنچه که باید بدانید.

تا به امروز هیچگونه درمان قطعی برای بیماری ام اس(MS) ارائه نشده و بیشتر راهکارها نقش تسکین را بازی می نمایند. برای نمونه استروئیدها که می‌توانند به کاهش پیشرفت این شرایط و کاهش شدت نشانه ها در حین مرحلهٔ فعال کمک کنند.

برچسب ها: بیماری ام اس , درمان بیماری ام اس , ام اس و خارش , تاثیراستروئید بر بیماری ام اس ,

[ بازدید : 35 ]


ادامه مطلب

[ دوشنبه 26 آبان 1399 ] 12:44 ] [ Nutty_Domination ]

[ ]

هنگامی‌که ادکلن یا عطرِ شیشه‌ایِ ما فاقد امکان اسپری است باید چگونه ادکلن بزنیم؟

 با همان شیوه‌ی همیشگی، یعنی گذاشتن نوک انگشت و خم کردن اندکِ شیشه‌ی ادکلن یا عطر و مالیدن آن به پوست بدن.

[ بازدید : 190 ]


ادامه مطلب

[ دوشنبه 26 آبان 1399 ] 12:41 ] [ Nutty_Domination ]

[ ]

تاسیسات دات کام و آشنایی فنی با خرید پمپ آب خانگی و مشخصات آن

خرید پمپ آب خانگی چندین سؤال را همیشه در ذهن خریداران ایجاد می‌کند، به عنوان مثال: کدام یک از مدل‌های موجود باید انتخاب شود؟ کدام یک با توجه به نیاز شما کارآمدتر و بهتر عمل می‌کند؟ یا چگونه می‌توانم اطمینان داشته باشم که پمپ آب آماده برای همه طبقات و واحدها دارای آب است؟ و ...

خرید پمپ آب خانگی در مصارف خانگی، هنگامی که نیاز به افزایش فشار آب وجود دارد، مورد بحث قرار می‌گیرد. البته انتخاب پمپ آب خانگی مناسب از انواع مختلفی که وجود دارد، همیشه کاری دشوار و گیج کننده است. بنابراین، این مقاله به شما کمک می‌کند تا نکات مهمی را که باید قبل از انتخاب آنها آگاهی داشته باشید، بدانید.

[ بازدید : 37 ]


ادامه مطلب

[ سه شنبه 13 آبان 1399 ] 12:53 ] [ Nutty_Domination ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]